автострахування

Головна сторінка

Головна » Статті » Знижки та акції

Добровільне страхування від нещасних випадків
Найнеприємнішим та найнесподіванішим в житті кожного може відбутися нещасний випадок. Під нещасним випадком слід розуміти раптову, короткочасну, не передбачувану, незалежну від волі (Застрахованої особи, Страхувальника, Вигодонабувача) та викликану зовнішнім впливом подію, включаючи протиправні дії третіх осіб, котра призвела до травматичного пошкодження тканин організму Застрахованої особи з порушенням їх цілісності та функціональності, деформації та порушення опорно-рухового апарату, каліцтва або іншого розладу здоров’я Застрахованої особи, її загибелі. За цими Правилами нещасним випадком вважається також випадкове потрапляння в дихальні шляхи стороннього тіла, утоплення, опік, укус тварини та отруйних комах, обмороження, враження електричним струмом та блискавкою, випадкове отруєння отруйними речовинами, дорожньо-транспортна пригода.

Хвороби та їх наслідки, а також поступовий вплив  зазначених вище факторів не вважаються нещасним випадком.

Застрахуйтеся від нещасного випадку в UTICO і ми покриємо усі Ваші витрати пов’язані із нещасним випадком.

Ви можете запитати: „Що ж дасть мені це страхування?”

Ми гарантуємо, що у разі настання нещасного випадку, Застрахована особа гарантовано отримує страхову компенсацію у визначеному розмірі.

Нещасним випадком вважається:

1. Травма.

2. Тимчасова чи постійна непрацездатність.

3. Інвалідність I-III гр.

4. Смерть.

Максимальний розмір страхової виплати залежить від розміру страхової суми на котру ви себе страхуєте під час укладання договору страхування. Мінімальна (базова) страхова сума становить 1000 грн. Під час оформлення страхового Договору Ви маєте право застрахувати себе на більшу страхову суму з відповідним пропорційним збільшенням платежу за договір страхування.

Мінімальний строк договору страхування становить 3 доби, максимальний - 1 рік.

Найвигідніша пропозиція від Ютіко! Від тепер страхування дешевше ніж будь-де, за кожну 1000 гривень страхової суми страховий платіж за 1 рік страхування складатиме лише 8 грн. Страхові платежі залежать від роду професійної діяльності, від того будете ви знаходитися в подорожі чи на відпочинку, чи займатиметеся спортом.

Якщо Ви маєте якісь запитання,  зателефонуйте до нас (77-09-81; 77-99-53), чи зв’язжіться з нами за допомогою e-mail, або завітайте до нашого офісу за адресою: 29/3а, Б.Хмельницького, м. Луцьк.Джерело: http://utico.pp.net.ua/
Категорія: Знижки та акції | Додав: utico (2011-04-04) | Автор: Ютіко W
Переглядів: 2202 | Теги: страхування в Луцьку, застрахуватися від нещасного випадк | Рейтинг: 5.0/1