автострахування

Головна сторінка

Головна » Статті » Страхування подорожуючих

Страхування від нещасних випадків

страхування від нещасного випадку в Україні

Яка подія в житті може бути більш несподіваною та неприємною? Що може принести незаплановані витрати та проблеми? Нещасний випадок не попередить про себе та увірветься в Ваше життя несподівано.

UTICO завжди піклується про Вас та подбає про витрати в цей скрутний час. Добровільне страхування від нещасних випадків в Україні в страховій компанії "Ютіко" позбавить Вас від непотрібних проблем. Розрахуйте вартість та замовте поліс страхування від нещасних випадків на нашому сайті. Доставка по Україні безкоштовна за умови замовлення полісу вартістю від 50 грн.

Нещасний випадок це раптова, короткочасна, не передбачувана, незалежна від волі (Застрахованої особи, Страхувальника, Вигодонабувача) та викликана зовнішнім впливом подія, включаючи протиправні дії третіх осіб, що призвела до травматичного пошкодження тканин організму Застрахованого з порушенням їх цілісності та функціональності, деформації та порушення опорно-рухового апарату, каліцтва або іншого розладу здоров’я Страхувальника, його загибелі. За цими Правилами страхування нещасним випадком вважається також випадкове потрапляння в дихальні шляхи стороннього тіла, утоплення, опік, укус тварини та отруйних комах, обмороження, враження електричним струмом та блискавкою, випадкове отруєння отруйними речовинами, дорожньо-транспортна пригода.

Хвороби та їх наслідки, а також поступовий вплив  зазначених вище факторів не вважаються нещасним випадком.

Виплата проводиться на підставі  довідки  з лікувального закладу згідно таблиці виплат.

Групи ризику для страхування вибираються з таблиці розподілу фахових професій по групам ризику.

Страхове відшкодування гарантовано виплачується Застрахованій особі у разі нещасного випадку, до якого відносять:

  • Травму;
  • Тимчасову та постійну непрацездатність;
  • Інвалідність I, II, III груп;
  • Смерть.

Страхова виплата залежить від суми, на яку застрахувався Страхувальник та від травми яку він отримав, що розраховується згідно таблиці виплат.

Строк страхування складає від 1-ї доби до 1-го року.

Скільки коштує страхування від нещасного випадку?

Страховий платіж залежить від суми на яку Ви бажаєте застрахуватися та від групи ризику, і розраховується згідно калькулятора страхування від нещасних випадків.

У Вас з’явилися питання?

Зателефонуйте до нас, чи зв’яжіться електронною поштою, або відвідайте наш офіс за адресою: „Українська транспортна страхова компанія” (UTICO), вул. Богдана Хмельницького, 29, м. Луцьк.Джерело: http://www.utico.in.ua
Категорія: Страхування подорожуючих | Додав: utico (2012-07-07)
Переглядів: 1819 | Рейтинг: 4.5/4