автострахування

Головна сторінка

Головна » Статті » Страхування подорожуючих

Страхування медичних витрат за кордоном
Кожна людина колись у своєму житті зіштовхується з подорожжю. Подорожувати можна як і у своєму місті чи селищі, так і в масштабах країни чи світу. Одна справа коли подорожуючий просто виїхав в ліс на природу чи в інше місто з друзями, а зовсім інша коли він подорожує не у своїй країні. Добре, коли далеко від дому не стається ніяких прикростей і Ви живі та здорові повертаєтеся і ділитеся своїми світлими враженнями про свою поїздку за кордон, екскурсії, цікаві місця тощо.

Але, якщо за певних обставин складається ситуація коли необхідно звернутися у медичний заклад? Європейська медицина не безкоштовна, там практикується комерційна та страхова медицина, за котру необхідно платити. Що ж тоді робити? Як бути в такій ситуації?

Страшного нічого немає. За європейськими законами, до країн Європи не може в'їхати жоден турист, котрий не мав би договору страхування медичних витрат осіб, що виїжджають за кордон. І тут, ніби усі проблеми вичерпані. Пішов, застрахувався та й усе по тому. Але, не все так просто. У безлічі страхових компаній існує купа програм страхування, котрі так і манять своїми дешевими цінами. Тому, при заключенні договору страхування медичних витрат осіб, що виїжджають за кордон необхідно звернути увагу на такі речі:
  • Наявність/відсутність франшизи, тобто суми котра ні за яких обставин Вам не повертається (франшиза присутня в дешевих страховках)
  • Можливість безоплатного перебування та лікування в медичному закладі (у дешевих страхових договорах взагалі не передбачено подібного)
Для прикладу наведемо 2 програми страхування котрі покривають територію усього світу - так звану "хорошу" (Coris) і "дешеву" (Assistance).

Так звана "Хороша страховка" медичних витрат за кордоном (програма UTICO-Coris):

Даний договір страхує Вас на 30 000 EUR та дозволяє отримати безоплатну медичну та юридичну допомогу в разі настання страхового випадку.
Ціна такої страховки на дану суму коливається від 0.31 EUR на добу перебування за кордоном.

"Дешева страховка" медичних витрат за кордоном (UTICO-Assistance):

За даним договором подорожуючий також страхується на суму 30 000 EUR, але він не дозволяє безоплатно отримати медичну допомогу і має франшизу (кошти які не повертаються) у розмірі 50 EUR. Тобто Ви отримуєте допомогу оплачуючи усі необхідні послуги та медикаменти за свій рахунок, але зберігаєте усі документи про оплату та при поверненні в Україну звертаєтеся у страхову компанію і отримуєте відшкодування у необхідному розмірі, але за мінусом франшизи (у даному випадку вам не доплатять 50 євро).
Ціна такої страховки дешевша, та коливається від 1 грн. 50 коп.

Так що вибір лишається за вами. Якщо для вас дійсно має значення ваш комфорт та безпека за кордоном, тоді не думайте та оформлюйте договір страхування мед. витратза програмою UTICO-Coris. Якщо ж Вам необхідна страховка для відкриття візи і тільки, та у випадку чого ви будете мати відповідні кошти для отримання медичної допомоги - UTICO-Assistance саме для вас.
Категорія: Страхування подорожуючих | Додав: utico (2011-06-11) | Автор: Страхування в Луцьку W
Переглядів: 2138 | Теги: страхование путешествующих, страхування медичних витрат, страхування подорожуючих | Рейтинг: 4.7/3