автострахування

Головна сторінка

Головна » Статті » Автострахування

Страхування автотранспорту (КАСКО)
Страхова компанія Ютіко пропонуємо Вам оформити договір КАСКО. Оскільки, на сьогодні кожна людина має можливість придбати автотранспортний засіб і з кожним днем все більше і більше людей стають власниками різного автотранспорту. Для когось є необхідністю мати автомобіль для налагодження та здійснення ділових зв’язків у бізнесі, для когось легковий чи вантажний автомобіль, або ж навіть і автобус це невід’ємна складова бізнесу. Для інших власний транспорт це засіб пересування. І усіх автовласників об’єднує що найменше одна річ – ризик. Ризик ДТП чи ризик викрадення автомобіля, ризик потрапляння під дію природних стихійних лих чи протиправну дію інших осіб. Навіть така дрібниця як ризик вильоту камінця з-під колеса зустрічного автомобіля, що може спричинити бій скла чи тріщину, в найкращому випадку.
КАСКО, або ж договір страхування транспортного засобу (автомобіля) – це програма страхування автотранспорту, котра оберігає його від зазначених в договорі страхування ризиків. Договір КАСКО дуже доречний для власників авто, котрі зацікавленні у економії свого часу та витрат із-за не передбачуваних обставин та зацікавленні у як найшвидшому відновленні власного транспортного засобу, його складових частин чи додаткового обладнання.

Саме наша компанія гарантує:
1. Безкоштовну цілодобову інформаційну підтримку
2. Виплату страхового відшкодування без обмежень відносно ПДР
3. Безкоштовну евакуацію транспортного засобу з місця ДТП
4. Виплату без довідки ДАІ (при пошкодженні скляних деталей та лакофарбового покриття)
5. За Вашим бажанням та для Вашої зручності суму страхового платежу може бути поділено на частини
6. Знижки за безаварійність та пакетне страхування

До Вашої уваги ми пропонуємо безліч варіантів страхування ТЗ відповідно до вимог страхувальника. Наприклад:
Повне КАСКО” - вберегти свій автомобіль від усіх передбачуваних та не передбачуваних подій та ризиків.
Часткове КАСКО” -  Ви впевнені в тому що з Вашим автомобілем не станеться якогось окремого лиха, наприклад викрадення чи попадання під град і т.п., то саме для Вас ми пропонуємо програму страхування „Часткове КАСКО”, у котрій Ви маєте змогу вибрати від яких саме ризиків застрахувати власний транспорт цим самим заощадити власні кошти.

До страхових ризиків КАСКО відноситься:
1. ДТП (дорожньо-транспортна пригода) за участю застрахованого автомобіля. Знищення або пошкодження забезпеченого автотранспортного засобу та його складових частин і додаткового обладнання незалежно від вини водія котрий керував даним транспортом. Тобто виплата по даній страховці буде проведена не залежно від того винен водій забезпеченого автомобіля у ДТП чи не винен. До покриття даного ризику також входять пошкодження лако-фарбового покриття чи скляних частин (деталей) автомобіля внаслідок викиду твердих матеріалів чи каміння з-під коліс інших транспортних засобів.
2. Викрадення авто (незаконне заволодіння) у будь-якому місці знаходження (країни) та будь-яку пору доби внаслідок вчинення дій (розбійного нападу чи крадіжки) при яких страхувальник всупереч своїй волі втратив транспортний засіб та не має даних про його місцезнаходження.
3. ПДТО (протиправні дії третіх осіб) вчинені відносно забезпеченого автомобіля. До котрих відносять усі дії зловмисників. Наприклад викрадення додаткового обладнання автомобіля чи окремих його частин, або пошкодження транспортного засобу, скла та скляних деталей чи лакофарбового покриття.
4. Стихія. Пошкодження автотранспорту (додаткового обладнання, фарби, скла, деталей та ін.), або його повне знищення внаслідок дії стихійного лиха, падіння сторонніх предметів, нападу тварин чи пожежі. Наприклад, даний ризик покриває побиття автомобіля градом чи пошкодження його під час зсуву грунту або каменепаду та ін.
Категорія: Автострахування | Додав: utico (2011-10-17) W
Переглядів: 2482 | Теги: полное каско, застраховать автомобиль, КАСКО, повне каско, автокаско | Рейтинг: 4.5/2