автострахування

Головна сторінка

Головна » Статті » Автострахування

Страхування автоцивілки та КАСКО
Страхування автомобіля дуже важливе, для будь-якого автовласника. Автомобілі страхують не тільки від поломок і аварій, але й від викрадення. КАСКО є добровільним видом страхування автомобіля від можливих дтп в дорозі або викрадення. Оформляти страховий поліс каско чи ні справа автовласника. Для початку слід з'ясувати всі позитивні риси наявності такого полісу. Так само можливе страхування ЦПВВНТЗ. Цивілка страхує цивільну відповідальність водія по відношенню до інших осіб, які є потерпілими, тобто, якщо ви винуватець ДТП, відновлення вашого автомобіля залишається тільки вашою проблемою. Якщо ж у вас є поліс автоциуілки і КАСКО, тоді у разі ДТП вам компенсується збиток, понесений в результаті аварії, навіть якщо ви є винуватцем того, що сталося.
Згідно з правилами кожен автовласник повинен мати хоча б один вид полісу цивілки. Вартість автоцивілки залежить від багатьох чинників, в оснвному від місця реєстрації і використання транспортного засобу. Найбільший недолік існування поліса цивілки, страховка поширена тільки на один автомобіль, але найближчим часом цю ситуацію мають виправити. Вартість цивілки у цьому випадку може вирости, і в поліс включатимуть не тільки одного водія, а відразу декількох. Наприклад, якщо чоловік і дружина допускають один одного до управління своїми автомобілями. У випадку однієї аварії раніше дорожчав поліс лише на ту машину, яка потрапила в аварію, а тепер на обидві, адже винуватець ДТП вписаний в два поліси. Хоча, мабуть набагато дешевше та зручніше буде оформити поліси окремо на автомобілі.
В різних страхових компаніях вартість автоцивілки практично не відрізняється, але в будь-якому випадку варто спершу ознайомитися з усіма умовами страхування. Розрахунок вартості завжди можна зробити заздалегідь, так як в мережі інтернет з'явилося безліч сайтів які надають таку послугу, а так само можлива допомога при виборі компанії страховика.
Категорія: Автострахування | Додав: utico (2011-02-12) W
Переглядів: 1421 | Теги: ОСАГО, цивілка, автоцивілка, КАСКО | Рейтинг: 5.0/1