автострахування

Головна сторінка

Головна » Статті » Автострахування

Економне автострахування. КАСКО для банку.
Більшість автовласників придбали автомобіль за допомогою кредитування. Зараз складний час для виконання усіх умов по погашенню кредиту. Тому існує економне страхування "Повне КАСКО".

Банки, згідно умов кредитування, кожного року вимагають позичальника страхувати автомобіль по програмі страхування "Повне КАСКО". Оскільки у Вас можуть скластися фінансові труднощі із-за того що крім щомісячної сплати суми для погашення кредиту, яка складає чималі фінансові витрати, ви мусите в обов'язковому порядку застрахуватися по договору "Автоцивілка", та й ще "Повне КАСКО" на повну ринкову вартість автомобіля теж коштує не малі гроші.

Наприклад якщо Ваше авто коштує 60 000 гривень то щоб його застрахувати на дану суму необхідно буде сплатити що найменше 2000 гривень. Погодьтесь, сплатити таку суму за раз не всім під силу. Навіть якщо і розбити даний страховий платіж на частини то 500 грн. також не малі гроші, і не всім під силу таке фінансове навантаження, щоб сплатити черговий платіж для погашення кредиту в банк та ще й оформити КАСКО.

Ми пропонуємо економне "Повне КАСКО". Економне автострахування по суті призначене для економії Ваших коштів, та для зняття претензій банку щодо Вас, відносно страхування вашого автомобіля. "Повне КАСКО" для банку гарантує повну виплату по усім страховим випадкам, що включає в себе програма страхування "Повне каско", але у пропорційному відношенні.

"Економне КАСКО" передбачає страхування вашого автомобіля на суму залишку кредиту і гарантує повну виплату по пошкодженнях та інших страхових випадках котрі передбачені в страхуванні "Повне КАСКО", у пропорційному співвідношенні відносно ринкової вартості автомобіля та страхової суми згідно договору КАСКО.

Ви оформляєте договір страхування економне "Повне КАСКО" та заощаджуєте власні кошти, тим самим Ви виконуєте усі договірні зобов'язання перед банком як позичальник. Для прикладу Вартість економного автострахування буде складати всього лиш 500 грн. на один рік страхування, при залишку вашого кредиту в сумі 15 000 грн.

Оформіть КАСКО в Ютіко, та заощаджуйте власний час та кошти:
адреса: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 29/3а
тел.: 050 610 74 66
e-mail: utico_vod@utel.net.ua
Категорія: Автострахування | Додав: utico (2011-06-24) | Автор: Волинська обласна дирекція ЮТІКО W
Переглядів: 2416 | Рейтинг: 4.7/6